VÝSLEDKY 2019

Maminky / tatínci s kočárkem – 350 m (jedno kolečko)

  1. Vojtěch Rončák – 01:36:34
  2. Vít Klement – 01:37:00
  3. Zuzana Čeloudová – 01:57:00



Děti ročník narození 2016, 2017 a 2018 – 50 metrů (může být i doprovod rodičů)

CHLAPCI

  1. Andrej Máša – 00:16:00
  2. Matyáš Vlasák – 00:26:00
  3. Vítězslav Novák – 00:29:00
  4. Jan Míka – 00:41:00
  5. Jan Postl – 00:52:00
  6. Šimon Baier – 01:04:00

DÍVKY

  1. Ema Pechová – 00:24:00
  2. Evička Baierová – 00:26:00
  3. Nela Kubová – 00:39:00
  4. Ema Dušková – 00:41:00
  5. Nela Vacková – 01:10:00
  6. Evelína Tanzerová – 01:13:00



Děti ročník narození 2013, 2014 a 2015 – 80 metrů

CHLAPCI

  1. David Macháček – 00:17:30
  2. Tomáš Sura – 00:17:68
  3. Jáchym Slávik – 00:18:48
  4. Petr Dvořák – 00:19:31
  5. David Zimmermann – 00:19:58
  6. Marek Baier – 00:19:78
  7. Matouš Mikeš – 00:20:00
  8. Lukáš Turek – 00:20:20
  9. Matouš Turek – 00:21:41
  10. Jan Klement – 00:24:60

DÍVKY

  1. Eliška Mikešová – 00:19:00
  2. Livie Baierová – 00:25:00



Děti ročník narození 2009, 2010, 2011 a 2012- 350 metrů (jedno kolečko)

CHLAPCI

  1. Jindřich Václavík – 00:58:20
  2. Tomáš Turek – 00:58:79
  3. Václav Macháček – 01:01:07
  4. Vojta Zimmermann – 01:08:46
  5. Jan Zeman – 01:08:79
  6. Vladislav Meloun – 01:09:00
  7. Jan Král – 01:12:06

DÍVKY

  1. Anna Hajduchová – 00.57:00
  2. Simona Lomská – 00:58:00
  3. Michaela Kadlecová – 01:08:00
  4. Magdalena Václavíková – 01:12:00
  5. Silvie Friessová – 01:13:00
  6. Eva Urbánková – 01:14:00
  7. Aneta Surová – 01:16:00
  8. Karolína Sláviková – 01:20:00



Děti ročník narození 2004, 2005, 2006, 2007 a 2008 – 700 metrů (dvě kolečka)

CHLAPCI

  1. Vojtěch Hajduch – 01:55:00
  2. Matyáš Rašman – 02:03:00
  3. Daniel Kadlec – 02:06:00
  4. Matěj Vacek – 02:17:00
  5. Jiří Pulkert – 02:20:00
  6. Šimon Boháč – 02:26:00
  7. David Pavlík – 02:33:00
  8. Pavel Maloun – 02:39:00

DÍVKY

  1. Monika Březinová – 02:10:00
  2. Tereza Kadlecová – 02:25:00
  3. Viktorie Boháčová – 02:27:00
  4. Ester Turková – 02:33:00
  5. Nikola Zemanová – 02:46:00
  6. Lucie Králová – 02:54:00



Ženy – 5 km

  1. Irena Vacková – 24:45:00
  2. Veronika Boudová – 26:26:00
  3. Lenka Vášová – 27:12:00
  4. Lucie Tomášková – 27:45:00
  5. Adéla Pulkertová – 27:58:00
  6. Petra Mazancová – 28:03:00
  7. Veronika Mikešová – 29:36:00
  8. Helena Šebestová – 30:18:00
  9. Marie Švarcová – 31:41:00
  10. Alena Pulkertová- 33:14:00
  11. Viktorie Boháčová – 34:58:00
  12. Ester Turková – 34:59:00
  13. Petra Borovková – 37:14:00



Muži – 5 km

  1. Jakub Malík – 19:20:00
  2. Miroslav Kadlec – 21:08:00
  3. Petr Pešl – 21:38:00
  4. Tomáš Hüttner – 24:10:00
  5. Michal Mikeš – 24:15:00
  6. Tomáš Březina ml. – 24:31:00
  7. Matěj Sklář – 24:39:00
  8. Václav Vácha – 25:15:00
  9. Jiří Šusta – 25:30:00
  10. Tomáš Březina st. – 25:56:00
  11. Pavel Boháč – 26:37:00
  12. Marek Baier – 26:44:00
  13. Vojtěch Vacek – 28:59:00
  14. Lukáš Dušek – 29:34:00
  15. Jiří Pulkert – 30:37:00
  16. Pavel Meloun – 32:53:00
  17. Michal Slabý – 33:03:00
  18. Vojtěch Krninský – 33:05:00
  19. Tomáš Turek – 35:24:00
  20. Daniel Burda – 35:26:00
  21. Miroslav Turek – 36:51:00
  22. Šimon Boháč  – 38:37:00



Ženy – 9 km

  1. Anežka Vacková – 51:39:00
  2. Denisa Postlová – 53:02:00
  3. Kateřina Homolková – 54:51:00
  4. Ivana Nováková – 61:50:00



Muži – 9 km

  1. Jaroslav Vacek – 35:45:00
  2. Martin Švarc – 38:14:00
  3. František Řehoř – 39:05:00
  4. Roman Pech – 41:21:00
  5. Ondřej Meloun – 44:38:00
  6. Pavel Mikeš – 52:51:00
  7. Pavel Halgaš – 56:26:00



Volná / vycházková – 5 km

        Všichni zúčastnění prošli cílem 🙂