VÝSLEDKY 2018

maminky/tatínci s kočárkem – 350 m (jedno kolečko)

  1. Anežka Kotková – 2:34:54
  2. Evelína Tanzerová – 2:35:14
  3. Nela Kubová – 2:36:36
  4. Vít Klement a Jan Postl – 3:02:03

děti 2015 a mladší – 50 metrů (může být i doprovod rodičů)

CHLAPCI

  1. Jan Klement ml. – 00:19:34
  2. Matouš Mikeš – 00:20:45
  3. Štěpán Švarc – 00:26:78

DÍVKY

  1. Eva Baierová – 00:39:21
  2. Livia Baierová – 00:41:78
  3. Nela Vacková – 00:44:718
  4. Ema Pechová – 00:47:03

děti 2012 a mladší – 80 metrů

CHLAPCI

  1. Jan Zeman – 00:17:62
  2. Vladislav Meloun – 00:18:37
  3. Tomáš Sura – 00:20:25
  4. Marek Baier – 00:21:90
  5. Petr Dvořák – 00:22:54
  6. Oliver Sens – 00:22:95
  7. Matouš Turek – 00:23:56
  8. Lukáš Turek – 00:24:12

DÍVKY

  1. Jasmína Brůhová – 00:19:00
  2. Šárka Paulátová – 00:19:23
  3. Eliška Mikešová – 00:19:76
  4. Zuzana Vlažná – 00:19:95

děti 2008 a mladší – 350 metrů (jedno kolečko)

CHLAPCI

  1. Jakub Trousil – 01:00:73
  2. Jiří Pulkert – 01:02:74
  3. Šimon Boháč – 01:03:12
  4. Tomáš Turek – 01:04:19
  5. Martin Paulát – 01:06:25
  6. Šimon Brůha – 01:08:14
  7. Pavel Meloun – 01:09:56
  8. Petr Jungwirth – 01:12:45
  9. Adam Hrubeš – 01:14:27
  10. Václav Macháček – 01:18:98
  11. Jan Král – 01:22:42

DÍVKY

  1. Ella Budínská – 00.59:45
  2. Anna Hajduchová 01:00:54
  3. Eliška Ludvíkovská – 01:01:47
  4. Aneta Steinbauerová – 01:03:26
  5. Hana Hakrová – 01:04:42
  6. Lucie Hutterová – 01:05:85
  7. Ester Turková – 01:06:74
  8. Michala Kadlecová – 01:07:69
  9. Michaela Jungwirthová – 01:09:15
  10. Viktorie Boháčová – 01:12:39
  11. Aneta Surová – 01:13:58
  12. Nikola Zemanová – 01:16:45
  13. Lucie Králová – 01:24:38
  14. Eva Urbánková – 01:28:31
  15. Tereza Ludvíkovská – 01:32:29
  16. Eliška Klaschková – 01:34:17

děti 2003 a mladší – 700 metrů (dvě kolečka)

CHLAPCI

  1. Václav Vácha – 01:50:33
  2. Matyáš Rašman – 02:08:19
  3. Tomáš Hutter – 02:20:84
  4. Milan Fiala – 02:29:14
  5. Lukáš Postl – 0000000

DÍVKY

  1. Monika Březinová – 02:06:33
  2. Adéla Pulkertová – 02:17:48
  3. Tereza Kadlecová – 02:25:33
  4. Anežka Kapounová – 02:44:18

ženy – 5 km

  1. Magdaléna Krbcová – 24:13:56
  2. Adéla Pulkertová – 28:55:362
  3. Hana Kotková – 30:08:86
  4. Michaela Ťápalová – 31:22:38
  5. Marie Švarcová – 32:15:01
  6. Lucie Podrazká – 32:49:81
  7. Michaela Steinbauerová – 33:34:48
  8. Alena Pulkertová – 36:37:23
  9. Tereza Steinbauerová – 37:26:15
  10. Petra Hrubešová – 39:10:59
  11. Magdaléna Hrubešová – 39:13:76
  12. Tereza Hrubešová – 41:08:31
  13. Jindřiška Hrubešová – 41:08:32

muži – 5 km

  1. Marcel Prais – 20:33:78
  2. Jakub Malík – 20:40:57
  3. Miroslav Kadlec – 21:28:79
  4. Martin Jakeš – 22.48.81
  5. Ondřej Meloun – 22:53:12
  6. Mikuláš Hakr – 23:51:14
  7. Pavel Olšan – 24:32.87
  8. Luděk Michera – 25:20:56
  9. Marek Baier – 25:38:54
  10. Matěj Sklář – 27:27:3
  11. Václav Vácha – 27:27:43
  12. Pavel Boháč – 27:41:41
  13. Michal Mikeš – 28:00:01
  14. Lubomír Steinbauer – 28:56:35
  15. Luboš Pojsl – 29:27:74
  16. Jan Martinů – 30:53:41
  17. Daniel Boháč – 31:39:10
  18. Michal Slabý – 31:39:34
  19. Robert Rašman – 32:05:09
  20. Pavel Meloun – 32:05:09
  21. Vojtěch Krnínský – 32:51:78
  22. Petr Jungwirth  – 32:51:79
  23. Pavel Jungwirth – 33:25:14
  24. Jiří Kubák – 33:39:19
  25. Mirek Růžička – 33:39:19
  26. Miroslav Křenek ml. – 33:39:19
  27. Miroslav Turek – 37:09:68

ženy – 9 km

  1. Martina Děkanová – 51:05:78
  2. Denisa Postlová – 52:18:74

muži – 9 km

  1. Martin Švarc – 39:41:12
  2. Ondřej Paulát – 39:49:48
  3. Václav Ondřich – 44:09:35
  4. Václav Binder – 45:15:88
  5. Petr mikeš – 52:01:71
  6. Pavel Halgaš – 53:03:41

volná/vycházková 5 km

všichni zúčastnění prošli cílem 🙂